Learn More Here replica rolex watches.Home Page buy fake rolex.my site https://www.heroreplica.com/.Ladies fakerolex-watch.useful link www.relogiosavenda.com.check rolexreplikizegarkow.pl.view it fakerolex.cc.finest materials with scrupulous attention to details. Find more here best replica watch site 2022.navigate to these guys www.controlextender.com.see post swiss watches replica.find 1:1 swiss replica watch.moved here aaa replica watches.click here to read https://www.mutualfundswatches.com/.With Fast Shipping bpatekphilippe.Under $69 replica omega.Wiht 20% Discount loanstagheuer.com.click to find out more hublot replica.read review biblewatches.Web Site https://www.bankbellross.com/.
Terapie barvami - síla barev | Kralp.cz

Terapie barvami - síla barev

03.03.15

1. Modrá

Modrá barva vyzařuje čistotu, klid a chlad, i harmonii, bezpečnost, mír a pocit nekonečna. Potřebujeme to víc, když jsme nemocní nebo vyčerpání. Ukazuje přání pro relaxaci.

 

2. Green

Je to barva víry, naděje, víry, a nový začátek. To znamená budoucnost bohaté na možnosti a potřeby rozvoje, reformu, rozhodnost a sebevědomí. Ukazuje přání vztahy založené na vzájemné lásce a důvěře.

 

3. Crimson

Vyzařuje teplo, aktivitu a dynamiku. To znamená život, odvahu, totální úsilí, životně důležité touhy a přání vyhrát. Používá se příliš, může to znamenat pocit konfliktu, netrpělivost, a sklon k agresi.

 

4. Yellow

To znamená, že otevřenost, radost, optimismus a naději - na přání štěstí, veselí, smích, nevázané chování a pocit svobody a intelektuálních zkušeností. Jeho vlastnosti jsou zvědavost, zájem, touha po poznání a duševní činnosti.


5. Violet (fialová)

Mystický barva, která sjednocuje hloubku modré a činnosti karmínové. Symbolizuje kosmická síla, a je barva intuice a empatie. To ukazuje tendenci k meditaci, okouzlení, mystické zážitky. To může znamenat silnou touhu po lásce, stejně.

 

6. Brown

Tato barva znamená intenzivní potřebu pohodlí, rodiny, domova a zdraví. Finanční a jiné druhy zabezpečení, fyzické potřeby a harmonický pozadí jsou také velmi důležité.


7. Grey

To znamená vzdálenost, samoty, svobodu, a tajemství. Je to barva dobrovolné samoty. Ti, kteří dávají přednost této barvy nechtějí dělat rozruch, ale myslet na sebe, jak se liší od ostatních lidí. Tajně touží po úspěchu, a cítí zkušený. To také ukazuje, neutralitu, a přísné hranice.

 

8. Black

To symbolizuje myšlenku zmizení a předání. Je to barva absolutní pasivity a absence touhy, z zklamaný, vyčerpaného člověka. Požadujeme, když jsme obdrželi příliš mnoho podnětů najednou, jako únavné cesty, špatné zprávy, zklamání, nebo přepracování. Nejlepší, co můžeme udělat v době, jako je tato, je vypnout všechno, jít do postele, přitulit pod deku, zavřít oči, uvolnit naše svaly a myslet na nic vůbec, a sledujte naše breathingArticle Submission, zatímco my usínání

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: