Půjčka na nemovitost - porozumění konceptu

05.03.15

Úvěr na nemovitost (také známý jako hypotéka), je na peníze, které si půjčit od někoho (finanční instituce, tj hypotečního věřitele), za účelem koupi nemovitosti. Úvěr na nemovitost zpravidla pokrývá část kupní ceny a zbývající část musí být placen vámi předem tedy jako zálohu. Částka (tj procento z celkové kupní ceny), které budete muset zaplatit jako zálohu je závislá na mnoha faktorech, a lze celkově snížit na pouhých 5% tím, že jde o pojištění hypoték.

FHA a VA půjčky (tj hypoteční pojištění přes FHA a VA) snížit dolů požadavek platby na realitním půjčku ještě dále. Ať už si půjčit z hypotečního úvěru jako realitní úvěr musí být splacena do hypotečního úvěru po určitou dobu (a, samozřejmě, budete muset také platit odpovídající úroky z uvedené nemovitosti úvěr). Funkční období vaší realitní půjčky a převažující tržní kurz bude určovat výši úroků, kterou zaplatíte za vaší realitní úvěru. Obecně platí, že jsou povinni splatit nemovitosti úvěr ve formě měsíčních splátek, které se skládají z úroků i jistiny části vaší realitní úvěru.

Také, tam jsou různé typy úvěrů na nemovitosti např pevná úroková sazba půjčky a nastavitelné úrokové sazby úvěrů. Takže v závislosti na tom, jaký typ nemovitosti úvěru jste pryč, může se vaše měsíční platby buď zůstává konstantní (pevná sazba) pro plnou funkčního období půjčky nebo Dostávám pravidelně upravována (nastavitelná sazba) na základě finančního indexu. Kromě toho, že některé další náklady jsou také spojeny s úvěrů na nemovitosti např jsou uzavírací náklady, náklady na kontrolu, advokát poplatek atd

Také v případě, že nemovitost potřebuje nějaké opravy, bude náklady spojené s tím taky. Opět platí, že je zde kolkovné a další daně, které musíte zaplatit. Takže, reallyBusiness řízení články, musíte pochopit koncept úvěrů na nemovitosti a souvisejících nákladů jasně, než je skutečně jít pro realitní úvěru. A pochopení těchto pojmů opravdu není tak těžké.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: