Learn More Here replica rolex watches.Home Page buy fake rolex.my site https://www.heroreplica.com/.Ladies fakerolex-watch.useful link www.relogiosavenda.com.check rolexreplikizegarkow.pl.view it fakerolex.cc.finest materials with scrupulous attention to details. Find more here best replica watch site 2022.navigate to these guys www.controlextender.com.see post swiss watches replica.find 1:1 swiss replica watch.moved here aaa replica watches.click here to read https://www.mutualfundswatches.com/.With Fast Shipping bpatekphilippe.Under $69 replica omega.Wiht 20% Discount loanstagheuer.com.click to find out more hublot replica.read review biblewatches.Web Site https://www.bankbellross.com/.
Vybavení na psí agility | Kralp.cz

Vybavení na psí agility

09.03.15


V podstatě, agility kurz je spíše jako překážkovou dráhu se standardními prvky, které každý pes musí projít, aby se dokončení běhu a získání kvalifikační skóre. Pokud jeden prvek je minul, tým je diskvalifikován. Tento kurz se skládá ze skoků, obruče a překážky, které můžete vytvořit sami. Můžete navštívit místní internetový obchod pro toto zařízení. Základní prvky agility zařízení, jsou:

Tkát Poláci jsou řady tenkých tyčí vázaná k přímé prkna báze.
Frame je rampa se silným sklonem a rovného úpadku. A-rám je maloval světlé barvy, obvykle žluté, tvoří kontaktní zóny, na kterou pes musí umístit alespoň jednu tlapu, zatímco vzestupně i sestupně.
Dog Walk je jiný typ rampy. Obě koncové lamely tvoří rampy vedoucí k a dolů od středu desky.
Teeter je dlouhý prkno na otočný bod, že každý pes musí být namontován na jednom konci a pěšky přes na druhý konec.
Tunel je dlouhý trubka každý pes musí projít. Tunel je vyroben z pružného vinylu a drát, tak, že může být nakonfigurován v přímém směru, nebo v různých křivek.
Skluz je podobný trubici ve vstupním bodě, ale zbytek žlabu je jednoduše nylon bez obruče na to je možné, takže pes se v podstatě běží slepý prostřednictvím tohoto prvku.
Skoky jsou stejné, jak by si při poslušnosti procesu, a tyč výšky je nastavena v závislosti na velikosti psa.
Tire je zavěšen na rámu a každý pes musí skočit přes to na své cestě kolem kurzu

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: